اطلاعیه

اطلاعیه!
خوشبختانه امتحان کانکور ورودی مؤسسه تحصیلات عالی ازهر امروز مورخ ۱۷ سنبله سال ۱۳۹۸ برگزار گردید و ابراز امتنان داریم از وزارت محترم تحصیلات عالی و ریاست محترم پوهنتون و موسسات تحصیلات عالی خصوصی که هماهنگی های لازم را در زمان معین انجام دادند.

بدینوسیله به اطلاع تمام شاملین امتحان کانکور این مؤسسه رسانیده میشود که بنابر تصمیم وزارت و طبق لایحه،‌ اوراق امتحان داوطلبان یکی یکی در حضورداشت هیات محترم وزارت تحصیلات ارزیابی و نمره دهی میگردد که بنابر آن و با در نظرداشت ایام مرخصی عاشورای حسینی و سالگرد قهرمان ملی کشور و آغاز هفته شهید، احتمال نشر نتایج در ویبسایت رسمی موسسه الی قبل از ختم هفته جاری میسر نمی باشد.

از تمام داوطلبان عزیز صمیمانه تقاضا می گردد تا مورد فوق را در نظر داشته و جهت دریافت نتیجه شان، از روز شنبه هفته آینده می توانند به ویبسایت مؤسسه مراجعه نموده و از قسمت کانکور، با وارد نمودن نام و یا آی دی امتحان شان، نتیجه را به دست بیاورند.

همچنان قابل یادآوری است که دروس صنف های جدیدالشمول سر از روز دوشنبه هفته آینده آغاز می گردد و محصلین گرامی ملزم به حضور و ثبت نام می باشند تا از غیرحاضری شان جلوگیری صورت گیرد.

به امید موفقیت همه عزیزان

کمیته امتحانات

ازهر دهلیزی به سوی معرفت


picture